13. dec
KL. 19:30

The Happy River Band (IE/DK)

Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
17. dec
KL. 14:00

Musikskolens store Juleshow

Ballerup Musikskole - Alle
15. jan
KL. 15:00

I Hold your hand in mine

Café Liva - TEMA - teater i Baltoppen
24. jan
KL. 19:30

Martin & Eliza Carthy (UK)

Martin & Eliza Carthy (UK) - Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
26. jan
KL. 20:00

Lydom, Bugge & Høirup – Gangspil

Musik, Ny-folk
28. jan
KL. 15:00

Hodja fra Pjort

Folketeatret - TEMA - teater i Baltoppen
7. feb
KL. 19:30

Kris Drever (SCO)

Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
9. feb
KL. 20:00

Vals

Dansk Danseteater - Dans
10. feb
KL. 19:30

Far på Færde

COMEDIETEATRET - TEMA - teater i Baltoppen
11. feb
KL. 19:00

Michael Schøt – Ulykkeligt Vidende

Comedy
15. feb
KL. 9:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
15. feb
KL. 10:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
16. feb
KL. 9:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
16. feb
KL. 10:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
17. feb
KL. 9:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
17. feb
KL. 10:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
18. feb
KL. 9:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
18. feb
KL. 10:30

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
19. feb
KL. 15:00

En månesyg aften

TEMA - teater i Baltoppen
23. feb
KL. 20:00

Kraken

Trygve Wakenshaw (NZ) - Performance
19. mar
KL. 15:00

Så´ det

Café Liva - TEMA - teater i Baltoppen
21. mar
KL. 19:30

Scott Wood Band (SCO)

Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
22. mar
KL. 19:00

Mick Øgendahl’s FEST

Comedy
29. mar
KL. 20:00

Sanne Søndergaard – Sindssyg Kælling

Comedy
30. mar
KL. 20:00

Laura Mo + Mikael K & Klondyke

Musik, Ny-folk
5. apr
KL. 20:00

Ritual

Next Zone - Dans
6. apr
KL. 19:30

Niels Hausgaard – GUD ER STOR (og forfængelig og nærtagende, men stor!)

NIELS HAUSGAARD - Musik
10. apr
KL. 19:30

Den Politiske Kandestøber

Folketeatret - TEMA - teater i Baltoppen
20. apr
KL. 20:00

Elmøe og Hoffmann (DK) + Rydvall/Mjelva (SE/NO)

Musik, Ny-folk
25. apr
KL. 19:30

Robyn Stapleton Trio (SCO/DK)

Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
27. apr
KL. 20:00

FINALE

ANALOG (US/CH/CZ/DE) - Nycirkus
28. apr
KL. 20:00

FINALE

ANALOG (US/CH/CZ/DE) - Nycirkus
5. maj
KL. 20:00

Jacob Dinesen

Jacob Dinesen - Musik
16. sep
KL. 20:00

Carsten Bang – ALTER EGO

CARSTEN BANG - Comedy
7. nov
KL. 20:00

Huxi Bach – ‘IND TIL BENET’

Huxi Bach - Comedy
18. nov
KL. 20:00

Mit liv som Nikolaj Stokholm

Nikolaj Stokholm - Comedy
Din brower er ikke opdateret!

Opdatér venligst din browser for at få den fulde oplevelse af Baltoppen LIVE. Opdatér min browser nu!

×