24. aug

The Merchant of Copenhagen – Forpremiere

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 20:00
25. aug

The Merchant of Copenhagen – Skoleforestilling

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 10:00
25. aug

The Merchant of Copenhagen – Premiere

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 20:00
26. aug

The Merchant of Copenhagen

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 20:00
27. aug

The Merchant of Copenhagen

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 20:00
28. aug

The Merchant of Copenhagen

ACT – Afro Cosmopolite Thespians - Teater
KL. 20:00
3. sep

Robyn Stapleton Trio (SCO/DK) – Pederstrup – fri entré

Robyn Stapleton Trio - Musik, Skotsk & Irsk Musikscene
KL. 11:30
7. sep

Dirigenten af Tobias Trier

Tobias Trier - Teater
KL. 20:00
16. sep

Four Jacks For Altid

Stig Rossen, Keld Heick, Jesper Asholt og Jesper Lohmann - Musik
KL. 20:00
22. sep

Manfred Mann’s Earth Band

Manfred Mann’s Earth Band - Musik
KL. 20:00
30. sep

Thomas Hartmann og Torben Chris

Men’s Room 3: Men’s Room vs. Predator - Comedy
KL. 20:00
15. okt

Geo – Carsten Eskelund – ”Kend din by Special” – Comedy ZOO On Tour

Geo & Carsten Eskelund - Comedy
KL. 20:00
22. okt

Linda P – NORMAL?

Linda P - Comedy
KL. 19:00
2. nov

Workshop med Motionhouse (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans, Workshop
KL. 17:00
2. nov

SCATTERED af MOTIONHOUSE (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans
KL. 20:00
3. nov

Workshop med Motionhouse (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans, Workshop
KL. 11:00
3. nov

SCATTERED af MOTIONHOUSE (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans
KL. 14:00
3. nov

Workshop med Motionhouse (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans, Workshop
KL. 17:00
3. nov

SCATTERED af MOTIONHOUSE (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans
KL. 20:00
4. nov

Workshop med Motionhouse (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans, Workshop
KL. 17:00
4. nov

SCATTERED af MOTIONHOUSE (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans
KL. 20:00
5. nov

SCATTERED af MOTIONHOUSE (UK)

MOTIONHOUSE (UK) - Dans
KL. 20:00
16. nov

Nørgaards Netflix live – Comedy ZOO On Tour

Martin Nørgaard, Morten Wichmann & Mikkel Klint Thorius - Comedy
KL. 20:00
17. nov

Portraits in Motion

Volker Gerling (DE) - Performance
KL. 20:00
21. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 10:00
21. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 11:30
22. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 10:00
22. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 11:30
23. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 10:00
23. nov

HIMMEL

Teater Minsk - Dans
KL. 11:30
9. feb

Vals

Dansk Danseteater - Dans
KL. 20:00
11. feb

Michael Schøt – Ulykkeligt Vidende

Michael Schøt - Comedy
KL. 19:00
15. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 10:00
15. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 11:30
16. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 10:00
16. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 11:30
17. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 10:00
17. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 11:30
18. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 10:00
18. feb

Korp, Korp

Ostwald/Uvaas (NO) - Dans
KL. 11:30
23. feb

Kraken

Trygve Wakenshaw (NZ) - Performance
KL. 20:00
22. mar

Mick Øgendahl’s FEST

Mick Øgendahl - Comedy
KL. 19:00
5. apr

Ritual

Next Zone - Dans
KL. 20:00
27. apr

FINALE

ANALOG (US/CH/CZ/DE) - Nycirkus
KL. 20:00
28. apr

FINALE

ANALOG (US/CH/CZ/DE) - Nycirkus
KL. 20:00
Din brower er ikke opdateret!

Opdatér venligst din browser for at få den fulde oplevelse af Baltoppen LIVE. Opdatér min browser nu!

×